Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


ze:саакашвілі

Михайло Саакашвілі

Міхо Саакашвілі - (у народі - Бебебе, Саак, Карлсон) - екс-президент Грузії, геніальний реформатор 1), колишній кращий друг Порошенка, нині - особистий ворог Порошенка, невтомий борець з баригами 2), ворог Авакова 3), друг прикордонників 4), паркурист, лектор, меценат і просто непересічна особистість. Мешкає то там, то тут, зазвичай на даху. Де б не мешкав, усюди виганяють сраним віником, після чого Міхо починає рюмсати. Законодавець моди з питань піджаків, що не сходяться, та штанів, що вдягнуті задом наперед. Нині допомагає зеленій команді на спеціально створеній для нього нікчемній посаді. Станом на момент написання статті (28 травня 2020), реформи призвели не лише до зміни візуального оформлення відповідної facebook сторінки, а й самої назви установи.

Офіс простих рішень і результатів

Спеціально створена для Міхо установа змінила назву на “Офіс простих рішень та результатів” й одразу оголосила конкурс на логотип та конкурс ідей у Фейсбуці.

Оскільки конкурс на логотип ще триває, ми обрали лауреата нагороди глядацьких симпатій, тим більше, ми впевнені, що сонечка з Твітера найталановитіші:

Що стосується конкурсу ідей, то справи тут ідуть набагато гірше: усі гідні на реалізацію ідеї ОПРіР тупо затирає. Чи то ображаються, чи то тупо ті ідеї пиздять - історія замовчує.

На цьому перелік славетних реформів славетного реформатора можна закривати.

Корупція

Якщо вірити Саакашвілі (а ми ж йому віримо?), корупція в Україні часів Зеленського зросла в 7 разів:

Проте, Зеленський тут, звісно, не при чому:

То все досягнення “Офісу простих рішень та результатів”, про що сабж сам зізнався:


Чи існує життя на даху?

Міхо відзначився тим, що ще при Порошенку, напередодні підсрачника, яким його знесло з України на кілька років, був помічений на даху в самому центрі міста Києва. Біля підніжжя будівлі шкиденько зібрався натовп очевидців Карлсона, що живе на даху, на що той помахав їм ручкою.


Барига

Саак є одноосібним автором міфічного Бариги, який настільки прижився в черепних коробках зелеботів, що вже має прописку і право на власність.


Бе-бе-бе і Аваков

Дивні стосунки склалися у Реформатора і з чортом. Чорт має масу причин ненавидіти Саака, оскільки той змушує його гладкі м`язи скорочуватись, а око - сіпатись. На відео можна побачити, як двоє вищезгаданих дорослих чоловіків бебебекають одна на одного.

Замах на скоєння замовного вбивства Габунії

Грузинський журналіст Георгій Габунія свого часу, в ефірі місцевого канала, нецензурно облаяв пана Хуйла. Той, вочевидь, такого не пробачити не зміг. 12 червня правоохоронці Грузії затримали росіянина, що мав скоїти вбивство Губунії, як вважає слідство, на замовлення від Рамзана Кадирова 5).

До чого тут Саакашвілі? 29 червня, на пресконференції пани Дейнека та Толмач повідомили, що Саакашвілі про замах на життя Габунії знав, але нікому, звісно, не повідомив 6). Наразі ані реакції молодого реформатора, ані правоохоронних органів немає.

Повернення "Короля"

Станом на вересень 2021 новин від молодого реформатора, як і результатів його надзвичайних реформ в Україні, не було видно та чутно. Все змінилось з наближенням чергових парламентських виборів у Грузії. Там у перегонах брав участь “Єдиний національний рух” (ЄНД), який заснував Міхеіл Саакашвілі. Тож у разі перемоги, він міг би отримати непоганий політичний старт. Знов.

Так, 27 вересня він повідомив, що повертається до Грузії 7). Пікантності цьому поверненню додало те, що ще у 2018 році реформований молодим реформатором суд Грузії засудив того до 3 років позбавлення волі 8).

1 жовтня, Саакашвілі таки повідомив, що вже перебуває у Грузії 9), чим одразу викликав повну розгубленість і подив у можновладців обох країн. Україна не підтверджувала перетин ним кордону, Грузія спростовувала інформацію про прибуття. Так могло б тривати досить довго, та вже ввечері всі крапки над «і» розставили грузинські правоохоронці, заарештувавши Саакашвілі на території Грузії 10).

Після такого історія стала ще гарячішою.

  • По-перше, депутатка Верховної Ради Єлизавета Ясько опублікувала відеозвернення на підтримку Саакашвілі та зізналася, що вони з ним “разом”, зробивши приємний подарунок колишній дружині Саакашвілі. Та заявила, що це для неї несподіванка, а форма геть неприйнятна 11).

  • По-друге, почались внутрішні розбори польотів вже у ДПСУ – як так сталося, що відомий урядовець, очільник офісу простих рішень та реформатор зміг покинути територію України повз їх контроль 12)
  • По-третє, президент України, а за ними і інші депутати почали наперебій розказувати, як вони боротимуться за Саакашвілі, як неприпустимо його затримання і.т.і. 13).

Втім, персонаж надто скандальний, щоб лише на цьому історія закінчилась. Буквально одразу Саакашвілі оголосив т.з. голодування Шредингера 14). Суть його відсилає нас до класичної проблеми квантової механіки – стан системи є невизначеним, аж доки не з’являється зовнішній спостерігач, або вимірювання. Таким спостерігачем виявилась пенітенціарна служба Грузії, яка виклала відео, де людина, схожа на реформатора реформує їжу, зокрема дитяче харчування 15). Той опонував, що то лише медичні добавки 16). Станом на 21 листопада 2021 року голодування той припинив 17).

Тим часом, прокуратура Грузії встановила маршрут, за яким пан Саакашвілі потрапив до Грузії. Ключову роль в операції відіграв трейлер з … молочною продукцією 18).

Сказати щось певне про стан здоров'я героя важко. Кількість протилежних новин щодо цього вражаюча. То його вивозять у невідомому напрямку, то у відомому (до лікарні), то не вивозять нікуди. То він не може спілкуватись і має мозкові проблеми, то публікує заяви і заклики до прихильників. То у нього смертельна мозкова хвороба, то лише знепритомнів, але цілком контактний. 19)20) То виснажений голодуванням, то нападає на тюремних лікарів, і потрібно кілька людей, щоб впоратись з реформатором.

Підсумовуючи, вся ця історія є досить іронічною. Саме судову реформу в Грузії полюбляли ставити у приклад різноманітні грантоїди і адепти молодого реформатора 21). Тепер та сама реформована судова система вже судить свого “реформатора”. І судитиме далі. У прокуратури є вже нові епізоди, зокрема і про молочні подорожі, в обхід митного контролю. Тож побажаюмо Саакашвілі успіхів!


1)
за його власними словами
ze/саакашвілі.txt · Востаннє змінено: 2021/11/27 16:43 повз megazoid