Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


ze:саакашвілі

Михайло Саакашвілі

Міхо Саакашвілі - (у народі - Бебебе, Саак, Карлсон) - екс-президент Грузії, геніальний реформатор 1), колишній кращий друг Порошенка, нині - особистий ворог Порошенка, невтомий борець з баригами 2), ворог Авакова 3), друг прикордонників 4), паркурист, лектор, меценат і просто непересічна особистість. Мешкає то там, то тут, зазвичай на даху. Де б не мешкав, усюди виганяють сраним віником, після чого Міхо починає рюмсати. Законодавець моди з питань піджаків, що не сходяться, та штанів, що вдягнуті задом наперед. Нині допомагає зеленій команді на спеціально створеній для нього нікчемній посаді. Станом на момент написання статті (28 травня 2020), реформи призвели не лише до зміни візуального оформлення відповідної facebook сторінки, а й самої назви установи.

Офіс простих рішень і результатів

Спеціально створена для Міхо установа змінила назву на “Офіс простих рішень та результатів” й одразу оголосила конкурс на логотип та конкурс ідей у Фейсбуці.

Оскільки конкурс на логотип ще триває, ми обрали лауреата нагороди глядацьких симпатій, тим більше, ми впевнені, що сонечка з Твітера найталановитіші:

Що стосується конкурсу ідей, то справи тут ідуть набагато гірше: усі гідні на реалізацію ідеї ОПРіР тупо затирає. Чи то ображаються, чи то тупо ті ідеї пиздять - історія замовчує.

На цьому перелік славетних реформів славетного реформатора можна закривати.

Корупція

Якщо вірити Саакашвілі (а ми ж йому віримо?), корупція в Україні часів Зеленського зросла в 7 разів:

Проте, Зеленський тут, звісно, не при чому:

То все досягнення “Офісу простих рішень та результатів”, про що сабж сам зізнався:


Чи існує життя на даху?

Міхо відзначився тим, що ще при Порошенку, напередодні підсрачника, яким його знесло з України на кілька років, був помічений на даху в самому центрі міста Києва. Біля підніжжя будівлі шкиденько зібрався натовп очевидців Карлсона, що живе на даху, на що той помахав їм ручкою.


Барига

Саак є одноосібним автором міфічного Бариги, який настільки прижився в черепних коробках зелеботів, що вже має прописку і право на власність.


Бе-бе-бе і Аваков

Дивні стосунки склалися у Реформатора і з чортом. Чорт має масу причин ненавидіти Саака, оскільки той змушує його гладкі м`язи скорочуватись, а око - сіпатись. На відео можна побачити, як двоє вищезгаданих дорослих чоловіків бебебекають одна на одного.

Замах на скоєння замовного вбивства Габунії

Грузинський журналіст Георгій Габунія свого часу, в ефірі місцевого канала, нецензурно облаяв пана Хуйла. Той, вочевидь, такого не пробачити не зміг. 12 червня правоохоронці Грузії затримали росіянина, що мав скоїти вбивство Губуяні, як вважає слідство, на замовлення від Рамзана Кадирова 5).

До чого тут Саакашвілі? 29 червня, на пресконференції пани Дейнека та Толмач повідомили, що Саакашвілі про замах на життя Габунії знав, але нікому, звісно, не повідомив 6). Наразі ані реакції молодого реформатора, ані правоохоронних органів немає.


ze/саакашвілі.txt · Востаннє змінено: 2021/03/09 12:41 повз megazoid