Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


ze:верещук_ірина

Верещук Ірина (Захарова-Верещук, Верещиха, Верещучка). Чорнорота базарна баба та хабалка депутатка від Слуги Народу. Широко відома істеричною манерою ведення розмови, простіше кажучи, верещить весь час, чим нагадує Скабеєву. Широко використовує Чорні технології в політичній рекламі у своїй антидержавницькій риториці.

В черговий раз “зашкварилася” 06.07.2020, коли на телеканалі “ICTV” (Пінчук) звинуватила Порошенка в тому, що той “привітав Хуйла з днем Московії”. Як доказ використала посилання на новину з телеканалу "24" (Садовий) та на вкид прес-секретаря хуйла Піськова.

Слуга якого народу

Допис Володимира Зінченко

Коротко з відкритих джерел інтернету. Те, що вразило з біографії депутата ВР (партія “Слуга народу”) Верещук Ірини Андріївни.

“Неодноразово виходила з пропозицією надання окремого спеціального статусу прикордонним районам, який дасть надходження в місцеві бюджети, шляхом збору податку на підприємницьку діяльність.”

Що таке спеціальний статус, ми вже знаємо на прикладі Криму(автономія) і сходу України(впровадження російської мови у всі сфери життя),де він посилив сепаратистські настрої.

“Після заяви владою Януковича, про відмову в підписання про асоціацію з ЄС, на наступний день звернулася до Європейського союзу від імені общини Рава – Руська з призивом підписати окрему угоду з Рава - Руська”

Ну тут взагалі “юридичний треш”та незнання Конституції України.Хоча,можливо,вона спутала Україну з США.

І ВИШЕНЬКА НА ТОРТІ. Незаконна передача у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, кадастровий номер 4622710400:01:020:0057, що розташована за адресою : Львівська область, Жовківський район, м. Рава-Руська, по вул. Косоноцької 2.

Як гадаєте чим закінчилось? А все дуже просто. Та, хто заявляє, що Петро Олексійович має з'являтися на суди, сама не відвідувала судові засідання по своїй справі, і якимось чином провадження закрили

Єдине “так”-вища освіта, що,мабуть,дозволяє їй гарно та професійно маніпулювати.

Це поверхневий огляд на швидку руку,як кажуть

Існує версія, що Верещучка тісно пов`язана з русньою:

ze/верещук_ірина.txt · Востаннє змінено: 2020/11/12 14:47 (зовнішнє редагування)