Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


ze:богуцька

Єлизавета Богуцька

Ліза Богуцька - (в народі - Животноє) вузькоязична кримська блогерка, нардепка, слугиня народу, людина-овно, зрадоботеса, експертка з усіх питань, типова “автоледі” в найгіршому сенсі цього слова, фаховий автомеханік-ентузіаст із рентгенівським зором. Є версія, що вона виглядає так, але тому нема жодних підтверджень.


Автоледі

Пані відома своєю майстерною технікою водіння. Втім, Єлизавета запевняє, що їздить на метро.

І навіть вміє те “метро” гарно паркувати! Богуцька набула офіційного статусуГероїні парковки та була відповідно за це покарана.

“Прославилась” загибеллю пішохода, якого збила на своєму авто. Після публікації цієї новини, на захист Лізоньки миттєво набігла зрадоботва.

Шлях “слави” Лізки продовжився виправданням такого ж горе-водія Кулеби, після скоєного ним ДТП

Після цього поста на ФБ, Ліза постає як фаховий автоексперт, адже ремінь ГРМ тісно пов`язаний з кермом (на вузлик), і таку несправність можна виявити просто по відео. Стає зрозуміло, що комусь просто погнуло клапани.

Цей треш можна завершити її ж власними словами:

Інших судити - це ж не себе, правильно? Всього лише збила людину.


Ясновидиця

Загальновідомо, що пані Ліза славиться своїм даром ясновидиці та вісниці путча.

Зазвичай, її одкровення нічого спільного з істиною не мають, втім, пані дають добрі поради русні.


Тісна дружба з Карлсоном

Богуцька неодноразово була помічена у тісних стосунках із паном Карлсоном, який живе без даху, просуває його як може, любить писати у фейсбуці довгі і не дуже пости, у яких проповідує потужність Саак в українській політиці.


Дрібні факапи

Пані Ліза - це той випадок, коли вбудований генератор випадкових фраз працює швидше за мозок, як наслідок - депутатка спочатку каже, а потім думає, потім пише на фейсбук, потім вибачається, і знов факапить. Саме в такому порядку. Не переплутайте.

Інколи проривається справжнє нутро:

Крім того, депутатка є законодавицею мод і одночасно експертом із ефективного противірусного захисту. Втім, стверджує, що це не авоська, але пруфів немає.

Крім того, Ліза любить будувати плани на майбутнє: всіх на копальні, всіх вирахувати по айпі. Типові вологі фантазії.


ze/богуцька.txt · Востаннє змінено: 2021/02/24 10:49 повз megazoid