Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


педошарій

Педошарій

Відомий також як Шарій Анатолій Анатолійович, він же Шарік, він же Петушарій, - вчений-дослідник лайна, педофіл, ігроман, хуліган, лютий українофоб, проросійський ютубочний блогер, віднедавна регулярний гість ще й на каналах мертвечук-тв (багато їх). Раптово народився 1978 року в Києві.


Діяльність

Веде відкриту антиукраїнську пропагандистську діяльність направлену на розповсюдження фейків. Відкрито підтримує русню на Донбасі, в Криму, а також русню в цілому. Глядачі сабжа переважно звичайна русня та місцеві колаборанти. Приведене нижче зображення може повною мірою схарактеризувати діяльність ютуб-каналу Шарія.

Петушарій своїм існуванням і діяльністю дискредитує питоме українське слово “шарітися”, а також саме прізвище Шарій. Останнє змусило громадянина Шарія (нормальну людину, а не сабж) подати в Окружний суд у місті Києві позов щодо неправомірного використання його прізвища у назві політичної партії, на підставі чого подавач вимагає заборонити діяльність цієї партії на території України. Про це 22.10.2020 на сайті телеканалу “П'ятий” вийшла стаття


Партія Петушарія

У 2019 році засновує власну політичну партію, символом якої, ймовірно, є надутий кондом, але це не точно. Партія характеризується, як найбільший союзник партії “ОпаЗаЖопу”.


Славетний дослідник сечі і калу

Одного разу запостив на власному Телеграм-каналі пост-камінгаут зі зізнанням, що власноруч полював за лайном припиздента.


Педофіл

24 березня 2018 у Москві було проведене адвокатське опитування зведеної (по батьку) сестри Анатолія Шарія, Олени. У документах нижче пояснення, чому її брат відчув раптове бажання спілкуватися.Стисло кажучи, Шарік, який на той момент вже переховувався від правосуддя за межами України (проти нього було відкрито ряд проваджень), зі своєю кобітою отримав прихисток в Нідерландах, у сестри, вищезгаданої Олени. Згодом, трохи обжившись, намагався розбещувати місцевих дітей, схиляючи їх до зйомок ню, вів розмови сексуального характеру із власною племінницею, а його кобіта займалась проституцією. Коли справа запахла керосином і на Шарія, вже у Нідерландах, відкрили провадження про зберігання дитячого порно, він втік, прихопивши з собою сестрині коштовності та деяку апаратуру. З цього приводу також була подана заява до місцевої поліції. Наведені нижче документи Нідерландською мовою - це заява Олени, список зниклих речей,А також їх нотаріально завірений переклад.Також, одкровення сестри Шарія про власного брата було розміщено на Ютубі. Страшна правда розлючує Шаріка та він, через свого адвоката, подає позов про наклеп і захист честі та гідності, в якому йому, звісно, було відмовлено, як і в апеляції.

Родичам Олени, її дітям, онукам і матері почали надходити анонімні і не дуже погрози. А наш “герой” ніяк не вгамовувався: наступним був позов вже проти адвоката Марка Фейгіна, який, за сприяння мін'юсту раіссі був таки задоволений.


ГРушна підстилка і Bellingcat

Більш-менш дослівно про це йдеться у статті. Втім, ястисло, під час дослідження обставин катастрофи MH-17 міжнародній експертній групі Bellingcat в око впадає шарік, який відверто фейкомьотить на користь русні, але група Bellingcat та міжнародний суд в Гаазі - то не тьотя Клава з Таганрогу. Після розмови з деякими представниками групи в соцмережі Твітер про достовірність джерел Шарія, пукан петушарія претендує на заміщення вакансій у роскосмосі.


педошарій.txt · Востаннє змінено: 2020/11/12 14:42 (зовнішнє редагування)