Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


моніка_зеленські

Моніка Зеленські

Президент України отримав прізвисько «Моніка Зеленські» через розмови з Трампом Президента України Володимира Зеленського порівняли з Монікою Левінські, через яку було оголошено імпічмент 42-му президенту США Біллу Клінтону.

Після скандалу навколо липневої телефонної розмови між президентами США і України Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським, через яку американському лідеру загрожує імпічмент, українського лідера прозвали “Монікою Зеленські”.

“Тільки що дізнався, що Володимир Зеленський є українською “Монікою Левінські”, “Я не мав транзакційних відносин з цим чоловіком, пан Зеленський”,”Старий Білл мав свою Моніку Левінські. Великий Дон має свого президента Зеленського. Обидва попросили про послугу при таємній поведінці “, — пишуть американські користувачі Twitter.

Таке прізвисько народилося з порівняння ситуації, що склалася зі скандалом, з яким в 1998 році зіткнулися 42-й президент США Білл Клінтон і співробітниця Білого року Моніка Левінські. Розслідування сексуальних відносин між ними призвело до спроби імпічменту Клінтона. За дачу неправдивих свідчень в суді про відносини з 22-річною Монікою Левінські Клінтон був оштрафований на $90 тисяч. Після цього його було виправдано за всіма пунктами звинувачень акта про імпічмент. Мережу вже заполонили тематичні меми.

моніка_зеленські.txt · Востаннє змінено: 2020/11/12 14:42 (зовнішнє редагування)