Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


медіабляді:гордон

Дмитро Гордон

Дмитро Гордон (в народі - Дмітрій Го*дон, Штопаний), журналіст, телеведучий, продавець цілющих пірамідок, віднедавна - відомий на всю Україну спецслужбовець (з власних слів). Декілька років поспіль посідає друге місце в конкурсі лиса бошка року (відомо, після кого). Якщо вірити Радіо Свобода, вважає себе розумним.

Діяльність

Одразу після закінчення університету починає працювати журналістом-інтерв'юєром. Цікавим для дослідників біографії “спецагента” є той факт, що майже зі старту, Го*дон стає вхожий у кола верхівки СРСР, бере інтерв'ю у таких недосяжних для пересічного журналіста Віктора Цоя, Алли Пугачової та інших зірок 80-х. Причини і передумови такого кар'єрного стрибка лишаються загадкою.

Достеменно відомо, що пан Го*дон торгував особливими лікувальними пірамідками. В інтерв`ю виданню Радіо Свобода, Гордон зізнається, що вірить в чудодійну силу цієї пірамідки, і, найголовніше, стверджує, що пірамідка мала ліцензію МОЗ і всі супровідні документи, а також запевняє, що знає, як вона працює, щоправда, пояснити предметно не може.

– Натягнути піраміду на голову – і як це впливає на стан організму?

– Слухайте, це впливає дуже добре. Ви хочете, щоб я вам зараз розповідав?

– Простими словами.

– Простими словами. Це лікує багато хвороб і взагалі дає організму можливість тиск покращити, якщо він зашкалює, і так далі. Це дуже класний прилад! Дуже класний! І я в нього вірю абсолютно!

Неодноразово обирався у Київраду, щоправда, єдине його “досягнення” на посаді: відкликання свого голосу за перейменування Московського проспекту на проспект Степана Бандери.

На президентських виборах 2019 підтримав колишнього голову СБУ Смешка (по суті, підштовхнув того до висування себе у кандидати на виборах). Пізніше, у другому турі перейшов на зелену сторону.

Має власну програму на медведчук-ТВ, де гостем часто-густо буває і сам Медведчук. Останнім часом відзначився двома скандальними інтерв`ю - з Няш-мяш Поклонською і Гіркіним-Стрєлковим. У громадськості виникли закономірні питання, чому цим не зацікавилось СБУ, на що отримали відповідне пояснення СБУ і Гордона:


медіабляді/гордон.txt · Востаннє змінено: 2020/11/12 14:47 (зовнішнє редагування)