Аліна Михайлова, нині депутат київради, член комітету з економічних питань, балотувалася від сралікопартії “Голос”.
Колишня парамедик на передку, хоча це не точно, бо достовірних пруфів про це немає, на її формі жодного шеврона, навіть прапора України немає.
Зате є пруфи її співпраці з бородатою бабулькою.
І про те, що продалася за 3000 гривень.
Три роки воювала з сивим баригою, а ж раптом щось сталося:
Жінка-воїн, яка проганяє зелупу і поводить себе у мережах, як бидлопацанка з Воскресенки.
Цим викликає критику з боку власних шанувальників.
І народну творчість:
Та іноді доходить до критики навіть від своїх ситуативних подружайок - поціновувачок сралікопартії “Голос”
Поведінка Малини настільки непередбачувана, що вона ладна перебанити навіть власних виборців, які потім з цього приводу дивуються.
Активно постить в Твітері: самостійно веде свою сторінку в цій соцмережі, репостоячи матюкливі картиночки із собою-коханою і хамовито відповідаючи на коментарі.
Від звички звинувачувати в усіх смертних гріхах Порошенка нажила собі імідж винуватиці усих негод у Києві - від раптової ожеледиці до не менш раптової пожежі.
Усіх критиків і незгодних автоматично переводить в категорію “боти”. Особливо полюбляє заходитися піною на порохоботів.
І абсолютно неприпустимо для депутата, називати їх “свідками пепо”
Разом з собачкою мешкає в оформленій на підставну особу квартирі площею 42м² у новому елітному ЖК «Республіка» за адресою: вул. Тадея Рильського, 1 (перша здача). Вартість такої квартири стартує від $3000/м² за голі стіни, а оренда сягає 20000грн на місяць.
Кросівоє:
Чудовий вид з вікна по вечорах, можна релаксувати на балконі с філіжанкою водки: