Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


ломаченко

Ломаченко

Васілій Ломаченко (ватний Вася) — наскільки талановитий боксер, настільки ж недалекоглядний індивід, що дає себе користати раша-гебешним структурам, як ту російську повію у турецькій столиці. Виказує особливу любов до російського народу в той самий час, коли росіяни вбивають українців на Донбасі.


Діяльність

5 травня 2020 року на російському ютуб-каналі «Корсунская пустынь» з'явився пропагандистський документальний фільм «Здравствуй, брат, Христос Воскресе!». В цьому фільмі знявся й ватний Вася.

Фільм, який нібито розповідає про релігію і любов до Бога, в той же час намагається «замирити» анексію Криму, окупацію частини Донбасу і тисячі вбитих українців. Ломаченко у фільмі говорить наступне:

«У меня очень много друзей в России, у меня родственники в России есть, у меня соперники с России есть — я со всеми общаюсь, со всеми дружу и поддерживаю отношения. И я не могу перестать с ними общаться просто потому, что мне сказали, что это страна, которая воюет с нашей страной»

Потім додає:

«По сути мы являемся одним народом. С детства для меня не было понятия „Россия“, „Украина“, „Беларусь“. Для меня не было понятия, что это другие люди, другая страна, что есть граница. Я всё время думал, что мы — единый народ, мы все — православные христиане»

Хотілось би лише нагадати Ломаченкові, що ми й справді різні народи з різною мовою, культурою, традиціями тощо. І кордон між країнами існує. І майже кожного дня гинуть українці, які захищають кордон України, захищають існування української мови, культури і традицій. Захищають від росіян, яких він вважає братами… А ще хотілося б нагадати, що в Україні є представники дуже багатьох релігій і далеко не всі ми православні.

Тож свідомо чи ні, але Ломаченко підіграє російській пропаганді. Свідомо чи ні, але він діє в інтересах ворога під час війни.


Шанувальник московської церкви

У своєму інстаграмі Ломаченко закликав своїх поціновувачів проголосувати за петицію на сайті президента.

Ця петиція має на меті скасувати розгляд іншої петиції, яка закликала передати Києво-Печерську Лавру у користування ПЦУ.

Таким чином ватний Вася закликає залишити Лавру московським попам (російській церкві РПЦФСБ).

Реакція українських користувачів інстаграм не забарилася. Люди побажали удачі Ломаченкові і нових звитяг:


ломаченко.txt · Востаннє змінено: 2020/11/12 14:42 (зовнішнє редагування)