Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


зрадойоби:усік

Усік

Алєксандр Усік - боксер з Криму, в минулому гордість України, зараз все більше розкривається, як русофіл і зрадник.


Від гордості до сорому

На початку своєї професійної боксерської кар'єри Усік буквально закохував у себе українських поціновувачів спорту.

На додачу до яскравого видовища у ринзі, боксер яскраво підкреслював свою приналежність до української нації - зачіска-оселедець та патріотичні пісні українською мовою перед поєдинком презентували його у вигляді воїна-козака.

Виказував своє відношення до путлєра.

Побував у зоні АТО, де поспілкувався з українськими Захисниками.

Та поступово боксер почав уникати питання “чий Крим?”. Все частіше він давав двозначні відповіді накшталт: “Чей Крым? Крымчан” або “Божий”. Разом з тим зник з голови “фірмовий” оселедець.

Російське ім'я

На питання англомовної журналістки, як правильно вимовляти його ім'я - через літеру “О” чи “А”, Усік сказав:

Називайте мене через “А” - Алєксандр

Потім сам же пояснив:

Олександр - це українське ім'я, Алєксандр - російське. Мене називайте Алєксандр

Любов до росіян, раша-пропагандонів та московської церкви

Сфотографувався з червоною кулькою (червона кулька - символ підтримки українофоба і російського пропагандона Толіка Шарія), чим спровокував довготривале пісяння кип'ятком від Толіка.

5 травня 2020 року на російському ютуб-каналі “Корсунская пустынь” з'явився пропагандистський документальний фільм “Здравствуй, брат, Христос Воскресе!”. Усік знявся в ньому разом зі своїм другом Ломаченко.

У фільмі Усік говорить:

“С ребятами, которые например живут в Москве мы тренировались, пили чай из одной чашки, ели из одной миски кашу, когда маленькими были, а сейчас видите ли кто-то делит “портфели”, а я должен делить дружбу с этим человеком? Я буду продолжать с ним дружить!”

Не зовсім зрозуміло про які “портфелі” говорить Усік. Чи вбиті у війні співвітчизники є портфелем? Чи окупована частина Донбасу є портфелем? Чи анексований росіянами Крим є портфелем? Чи питав він у своїх московських друзів, як вони до цього відносяться? Чи раділи вони, що їх кремлівське хйло приєднало до себе частину України??


Усік і коронавірус

Усік під час прямого ефіру в Instagram сказав, що під час пандемії коронавірусу треба також відвідувати храми.

“Самый страшный вирус, которым мы болеем - это грех. Кто-то говорит, что нужно подождать с походами в храм и все остальное. Все глупости, друзья. Ходите в храм, Причащайтесь, исповедуйтесь.”

Усік, якщо вже маєш багатотисячну аудиторію в соцмережах, то хоч іноді думай, що верзеш. Чи ти й хотів, щоб побільше українців інфікувалися коронавірусом?:-/

зрадойоби/усік.txt · Востаннє змінено: 2020/11/18 21:15 повз megazoid