Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


зрадойоби:стерненко

Сірожа "Хто замовив" Стерненко

Активіст пасивіст, філантроп, мізантроп, зрадойоб, виконавець російського репу MC ESDABES та відомий за погонялом Лаврентій Берія чи обСірненко.

Епоха Берії й MC ESDABES

До 14-го року займався репом та розкручував спільноти у нині забороненій в Україні соц. мережі “Вкантактє”. У Вкантактє Стернос носив нікнейм Лаврентій Берія. Чому саме Лаврентій Берія? Він відмазувався тим, що типу ще до нього само приклеїлось, але, як і сам Сірожа говорив “скріни не горять”, йому до вподоби операція Берії по виселенню інгушетів, та чеченців з їхньої землі у 1944му році. Більш того, Правий сектор з'явився у грудні 2013го року, а, як бачимо із скрінів це ще до формування Правого Сектору.

Лаврєнтій рвється к власті

А що зробив ти? - запитує Стернос

MC ESDABES заправляться, щоб жорстко наваляти купу лайна репу

MC ESDABES заправив повний бак і прокачав цю сторінку. Як сказав коментатор з Ютубу: “Непогано, але в цілому гівно”

Епоха Правого Сектору

З 2014-го року по 2017-й був доволі впізнаваний. Розкручувався Сєргєй, як одеський патріот й любив увагу та хайп. Відправлявся в ватні гадючники й псував усім внєполітіканам та адептам Новососії настрій й не тільки. Щоб не дарма зривати концерти або якісь події, він не забував стрімити це все на свій фейсбук, тим саме розкручуючи свою персону, від якої в Києві пісялись патріоти та й недопатріоти. Колишній очільник осередку Правого Сектору в Одесі з 2017го року. Каже що пішов через те, що начебто Правий Сектор перестав розвиватися, хоча це не так і в Одесі є ще багато роботи з ватним населенням, ахуївшими забудовниками, наркоточками, ватною владою і т.д., але швидше за все, Сирьога захотів розвиватися, як медійна персона, а саме штовхати умніє мюслі й отримувати вічнозелені купюри.

Ходять чутки, що Сирога кришував наркоточку в Одесі Поплавок, яка прикривалась продажем всякої хуйні для рибалки. Про це свідчать телефонні розмови, які виклали Одеські мусора й те, що Сірьога нормально не пояснив, що він робив у ті дні, бо записи виклали с точною датою та часом, але він включає дурника й ссить усім у вуха й каже “От бачите який я патріот, який я усім не зручний, мене хотять закрити.” Як істинний “патріот” до кісного мозку, не поїхав в АТО ані тоді, ані зараз. Виправдовується, що у нього зір поганий, а одне око воопще не бачить. Бо бути патріотом, сидячі у теплі й на гроші найобаних людей комфортніше. Активно боровся з мером Одеси і його бандою. Під час самозахисту прирізав нападника (але це не точно), за що його взяли за яйки. Після чого злякався й втік у Київ. За часів Пороха, карна справа йшла повільно, тому щоб набрати соціальної ваги й зістрибнути з теми, впрігся в тему “Хто замовел Катю Гандзюк”.

Судилище, або як Сірожа переріс з гопніка в останню надію Україні

У часи Порошенко багато таких, як Стернос. Він відчував повну безкарність і жив за вуличними, або внутрішніми принципами. Будучі очільники Правого Сектору в Одесі, Сірожи в принципі плювати на якій двіж, аби він був. Так ось, майбутній герой України вирішив, що для найкращої протидії “рускаму міру” - це викрасти якогось дрібного ватного депутата, на прізвище Щербич. Це сталось у 2015-му році у квітні.

На фото падаван Щербич думає, що може дати пезди реперу

Згідно з матеріалами справи Щербич знав як і Демченка, так і Стерненка, саме тому цей ватний бовдур поїхав на зустріч з ними нічого не підозрюючи. Після приїзду Щербича, він сів у авто у якому попереду сиділи Демченко й Стерненко. До Щербича підсіли з різних боків не встановлені особи й почали бити. Після чого його відвезли у якесь підвальне приміщення і там намагалися вибити з Щербича рузкій дух, а також депутатський мандат, а точніше, щоб Щербич від нього відмовився. Українізація Щербича тривала десь 5 годин, після чого його відпустили і сказали, що він і його родичі можуть перетворитися на “хороших рускіх”, якщо ви розумієте про що я. Також у справі йдеться про зброю, декілька патронів 9мм з гумовими набоями та патрон 5.45мм (бойовим), а також стартовий пістолет EPMA 459-C, які були вилучені у Стерненка в ході обшуку.

У самій справі багато неточностей, які встановити вже не можливо через дві причини: з 2015-го року пройшло багато часу й Сірожа перекрутив цю справу повністю на користь себе тим, що недоговорює деталі та білі плями зі справи, а також й сам потерпілий ватнік Щербич щось не те несе, що у суспільства одразу викликає ригачку і нєпаніманіє.

При препизденті зеленськом справу почали форсувати, що призвело до конкретного попоболю поцієнта.

Владу зеленського майже не чіпає.

23.02.2021го року Стерненка відправляють на пляшку у місця не так віддалені на 7 років по статті ст. 187 Кримінального кодексу (про розбій). Саме за цією статтею йому присудили тюремний термін.

І тут же вибачився перед препиздентом:

Ходять чутки, що абСерненко крадій, наркоман і розіп'ятий хлопчик. Принаймні про це говорить жінка, яка назвалась його вчителькою:

Що було далі?

Після оголошення вироку Надії Савченко Стерносу, під судом починаються протест та лютий дебош.

26-го числа адвокати дали пресс-конфу, яку починають ліпити з гопніка-бариги Героя України, на початку пресс-конфи демонструючи відео сабжа 2014-го року, що майже сам Стерненко тоді витримав Одесу від російської окупації. Це буквально перше, що зробили адвокати. Сірожа пише листи, які читають блогери різного ґатунку вочевидь для того, щоб мобілізувати патріотичних людей. Листи з одного боку скиглячи, а з іншого він показує, як він “борець і сильний”.

Усе це виливається у роздратованих людей під ОП 20 березня 2021. Будку зелупи розмальовують надписами ACAB, розбивають двері й підпалюють табличку з надписом “Офіс Президента”.

Після мітингу Наталка Мочійсук тягає двері у студію Права на блядей і показує, як у людей поїхав дах. Цирк ім. Шапіто-Стерненка продовжується. Висвітлював цей увесь піздець і канали Порошенка, на суди їздили депутати від ЄС, які готові були взяти сабжа на порукі. Навіть сам Порошенко прокоментував цю історію.

Адвокати Стерноса працювали і досягли свого. 9-го квітня 2021-го року Стерненку змінили запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт, а 31-го травня йому змінили домашній арешт на 1 рік умовно.

Життя на волі

Після того, як Стерноса випустили з тюрьми - він отримав неймовірний хайп, бо кажуть, якщо Стерненка не облизувати хоча б один день, то він перетвориться на мощі, які будуть возити по Україні, щоб кожен міг поцілувати їх. Проти репера є ще одна справа, а це той самий самозахист. Цікаво те, що стосовно цієї справи ЕмСі розповідає на своїх відосіках абсолютно усі деталі й максимально ретельно на відміну від справи щодо викрадання, яку Сірожа перекручує і називає справою, що до “нібито викрадання”. Хоча, як ми з'ясували - викрадання такі було.

Станом на 30.11.2021 має більше 350к підпісників на Youtube. Живе коштом найобанних людей, які йому кидають гроші на патреон та на карту, продає усілякі футболочкі з його принтом та розказує усім хто тру, а хто нє.

Стернос кидає (удайте, що ви здивувались)

Наприкінці весни виходить чергове розслідування відомого МотЛоха - Денчік (слазієт) Бігус. Звичайно, що розслідуванням ще важко назвати, бо Денчік (слазієт) зробив таку ж роботу, як і ваш туалет, а саме просто злив плівки Мертветчука, а ні, не просто, а ще й прикрутили змісту і звичайно опять Порошенко винен. Після цього свій хавальник відкриває вже геромой України Степаненко і починає волати, що Порошенко насрав йому в штани. Після чого отримав велику купу гівна й срач галактичних масштабів у дописах в Твіттері.

Загальна характеристика поцієнта

Як істинний зрадойоб не побачив зради під час арешту бойового генерала Павловського, офшорів зеленського та зрив унікальної спецоперації по арешту бомжів з ПВК Вагнерів. Майже не чіпає оточення зеленського, а вони його. Цікаво, що хавальник стосовно зірваної операції по арешту собачих аналів з ПВК Вагнерів Сірожа широко відкрив вже після публікації статті від Белінгкет. У вільний час від зйомок важких відеоблогів про усіляку вату, походами по різним ютуб й тв каналам, почав косити під волонтера.

Уявляєте який молодець? Прям сам узяв й купив.

Всі 5 років хейтив владу Пороха, але йому за це нічого не було. При усій ненависті до Порошенка і до його каналів, не цурається ходити туди і давати їм інтерв'ю.

Коли чорт підав у відставку, то він та його адепти вилізли на вулицю та почали святкувати відставку Авакяна з музикою та танцями. Так, на 8му році війни с кацапстаном. І поки вбивають наших солдат, наш квазіактивіст влаштовує гулянки на вулицях, ходить на різні Ютуб та ТВ канали і розказує, який він патріот і шо готовий прямо зараз взяти зброю й стріляти кацапню, але як і полагаєця, як “справжній патріот” обСерненко не воював.

Звичайно, що данний поц закриє очі на любу хуйню, яку творить Зелупа і Ко, бо сидіти у тюрмі за той треш, що він творив він не хоче. Навіть любить підгавкувати ОП.

Також Сірожка не любить незручних питань, за які він вас може відправити в бан, бо ви його повинні тільки облизувати

Сирожа і Домбровський

В Одесі достатнього багато усіляких фріків. Навідміну від Сірожи є ще один. Майбутній фігурант Зрадопедії, торч, Труханівський пудель - Стасік Домбровский. За натурою дуже схожий на Сірожу, але Домбровський відкрито куплене щеня Труханова, а Стернос корчить із себе такого патріота, що їбать в сраку, мама нє гарюй. Причиною їхнього конфлікту - невідомо, бо цей дует жабогадюки коштує один одного. Наприклад, у Домбровського 100500 аккаунтів у Ютубі та Фейсбуці, а також він дуже часто видаляє інформацію зі своїх ресурсів і робить перевзуття в повітрі. А Сирожка просто перекручує інформацію й плутає суспільство. Ось, наприклад, інтерв'ю Сірожи у Стасіка в 2016му році.

Зрадойоб Домбровський розповідає, що посварився з Сірожкой, коли був виступ кримнашиста Райкіна в Одесі, а Стернос бігав там з зеленкою і хотів облити ватана. Домбровського попросив Стерноса, ще до приїзду кримнашиста в Одесу, не обливати його й не влаштовувати там скандал, а просто поговорити з Райкіним (Бо, нібіто, в підорашці Райкіна почали пресувати і можливо було його переманити на українську сторону). У день виступу Райкіна директорка місця, де виступав ватнік, подзвонила Домбровському і сказала, що Сірога бігає по театру і викликає Райкіна, після прибуття Стасіка Сирожа до нього вийшов й сказав “Вибач, Стасе, я тебе наїбав”. І, зі слів Стасіка, після цього у них конфлікт. Хоча, скоріш за все, Стасік просто відпрацьовує замовлення Труханова (мера Одеси), який люто ненавидить Сірожку, бо Стасік облизує ватного мера й нечіпає його. Сам же Сірожка взагалі некоментує Домбровського й не згадує його прізвища, щоб не дати Стасіку трошки хайпу.

Стасік взагалі фрілансер й працює на тих, хто дасть цьому дебілу побільше грошенят, бо влаштуватись на нормальну роботу не хочеццця, а сім'ю годувати треба. Наприклад, він декілька разів брав замовлення у Петушарія на Стерноса й облив Сірожку сечею зі словами “Прівєт от Шарія”.

Також Стасік раніше появлявся у суді, до того, як із Стерноса зробили героя рівня Наді Савченко.

Домбровский троллит стерненко в суде. Стерненко плачет. Рекомендуємо вам скачати це відео, бо Стасік його може потерти в будь-яку мить.

На ньому Стернос вже не такий борзий й крутий, як він виглядає в оточенні свої адептів та гонору.

Сирожа, Гонор, Білецький

Білецький також дуже не любить сабжекта. Скоріш за все через те, що Білецький у Азові, а Азов вважається проектом Авакова. Білецького бомбить, коли Сірожку називають націоналістом, бо Сірожа речі важче свого пісюна не тримав й на фронті не був. Ну а також, що Сірожа хейтить Чорта. До речі, у Азові є така гидота, як Сєргєй Малюта ака Боцман (Колишній кадр КДБ Білорусі, та ФСБ підорашки), який теж не любить Стерноса й ходив до нього на суд. Сам Сірожа дуже боявся Боцмана, а тявкнути на нього зміг лише після того, як Валерій Маркус випустив відос про Авакова у якому фігорував Боцман, Сірожка зміг зібрати усі сили в кулачьок й записати про Боцмана один відосік.

Поцман мониторить під судом як проходить суд у абСерненка

Якщо у Чорта своя армія - це Азов, то у Сірожи - це Гонор. Гонор з'явився тоді, коли Стерноса підтримали деякі члени Азова. Після чого останніх відпиздили й поперли на свіже повітря, а воно створили ГОшку “Гонор”. Адепти Говнора прославились тим, що оберігають останню надію України - Сирожу, валять комуняцькі пам'ятники й пишуть на парканах балоном Гонор. А це невідомі дописують сенс до цих літер.

Ональне кільце Сірожи під надійним захистом Говнореї

Доречі, в оточення дружбанів Стерненка входять дуже багато поцієнтів нашої енциклопедії зрадойобчиків, наприклад Лихий Педрич, Пеланія Мудоляк, Маліна, Садовий та інші мутні рила сучасної України.

Топ 10 питань адептам обСерненка тай самому Сірожі

Для того, щоб вравити мізки адептам секти обСерненки задайте їм декілька простих питань. Робіть це для того, щоб виявити відсоток незрячості у поцієнтів секти. Або якщо ви зустріли обСерненка на вулиці. Бажанно робити це на камеру, щоп показати іншим адептам. Удачі!

1. Де Стерненко був у нічь викрадання Щербіча?

2. Чому він не поїхав на фронт у 14му році, якщо він “націоналіст” й чому не йде зараз? Що йому заважає?

3. Зеленський - зрадник?

4. Це його голос на відосі опублікованним Одеськими мусорами стосовно справи про кришування наркоторгівлі?

5. Чому Олег Михайлик (Одеський активіст, борець проти забудов та Трухановая на якого було якоїно напад) не злякався Труханова й не втік, а Стернос, який вважає себе націоналістом, та борцем за свободу - втік?

6. Чому борець за справедливість сам порушує презумцію невинуватості кажучі кому й де сидіти?

7.Скільки рублів коштує у нього реклама?

Їж.Те.

зрадойоби/стерненко.txt · Востаннє змінено: 2023/04/27 20:10 повз megazoid