Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


зрадойоби:матковський

Олег Матковський

Якийсь Олег. Дуже сильно чекав на статтю про себе, тому ок, будь по-твоєму, Олеже.

Короткий анамнез

Олег Матковський, еталонний зрадойоб, якому срав в штани не лише Петро Порошенко, а й Моніка Зеленські.

Серед вузьких кіл також має прізвисько Шурповський.

Б'ється білим пальтом на два фронти з усіма, крім вати та русні, адже вата та русня теж їдять (див. Теорема Матковського).

У пошуках месії

Хоча якісь політичні переконання в українській політиці все ж має, а саме відзначився у підтримці діяльності політичного імпотента Обожеслава. А може під ніком Ірки Дейнеко якраз і пише Матковський?8-o Ірка Матковська чи Олег Дейнеко? Бл@дські ці питання заjобують(с)

Також цей колобок у різні часи обирав своїм месією то Саакашвілі, то Білецького, то Стерненко.

Інколи, з бодуна, пише вірші

Любить дзвонити знайомим і питати, чи часом не вони створили Зрадопедію.

Незважаючи на показне бунтарство та позицію білого пальта, одним з перших побіг підлизуватися до зеленого непорозуміння.

З новим роком, з новим вождем!

Так Олег став співавтором теорії соціального капіталу, згідно якої соціопати показово роблять умовно соціально-значимі вчинки, щоб заробити той самий капітал (популярність, позитивний імідж), який потім використовують у маніпуляціях для досягнення своїх справжніх цілей.

Цілющий голодомор

Матковське непорозуміння - це яскравий приклад малороса, якому завжди бракує голодомора, повішень, масових вбивств у найкращих традиціях сраліна, при тому, що сам є уособленням 30+ мільйонного бидла.

Проте з початком карантину цілющий голодомор™ майже не завітав до самого пана Матковського, що викликало у нього неабияку бурхливу реакцію та миттєво спіткнуло до жебрацтва:

Теорема Матковського

Зіткнувшися з проблемою невідмінності власних текстів від твітів Маргарити Сімон'ян та Володимира Соловйого, не розгубився та відкрив теорему Матковського (також відому як принцип “теж їдять”), яка дозволяє йому повторювати російську пропаганду майже слово в слово:

Однак, пізніше, емпіричним шляхом було встановлено, що справедливість теореми залежить від особи дослідника, який її використовує, через що автор заборонив застосовувати її до когось ще, окрім себе, любимого.

Нагороди

Має нагороди від Порошенка, але, попри люту ненависть до п'ятого Президента та подібні прецеденти, чомусь не здав їх, а навпаки, пишається і всім їх показує.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/379/2018

Як закалялася срань

Отримав дитячу психологічну травму, що вплинуло на його світогляд

Шурповський

Олег - куховар з великої літери, хоча рідко коли готує більш як на два дні, бо його страви встигають скиснути не більш як за 12 годин. Скисле намагається перекип'ятити. Смакує не завжди.

Втім, спижжені в сусідів оливки, схоже, теж встигли прокиснути.

зрадойоби/матковський.txt · Востаннє змінено: 2021/11/21 18:58 повз megazoid