Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


зрадойоби:вера_измайлова

Вера ізмайлова

(ака @veraizmaylova41)

Зрадойоб на зарплаті. Відзначилась вкидами про пів-вареника і голих-босих пенсіонерів. Постійно плутає, якої воно статі:

Часто використовує чужі фото, видаючи за свої:Та й на аватарі - не вона (хоча всім пох)

Старожили кажуть, що колись цей акк називався “Фьодор”, що вже не викликає здивування…

Це мій Харків, діточка

Наші невтомні детективи спробували розшукати цю “дев'ятиповерхівку “польку” з твіту Віри про “мой Харьков”:

При цьому були встановлені деякі інтересні факти:

1. Мурал “Велика синиця” у Харкові знаходиться за адресою: проспект Олександрівський, 69В. Це район, відомий як “ХТЗ”.

2. Такі типові шіснадцятиповерхівки ніхто в Харкові не кличе “свічками”, адже вони можуть здаватися вузькими хіба що з того ракурсу, що на фото з муралами . А ось вони в анфас:

3. Навпроти цих шіснадцятиповерхівок через дорогу знаходиться п'ять житлових будинків, серед яких має ховатися та сама дев'ятиповерхівка “полька”:

4. Але ж ці дома мають по 5 поверхів і тільки дім 116А - 16. Жодної дев'ятиповерхівки серед них вочевидь нема. “Польки” взагалі відсутні на ХТЗ.

5. Оскільки гіпотетична дев'ятиповерхівка-полька Віри має знаходитися через дорогу від будинків з муралами, то про фото муралів вже не можна сказати “це мій микрорайон”, твій микрорайон через дорогу. Але ж на фото з муралами не видно, що там перед будинками іде проспект.

6. Позаду будинків з муралами дійсно є одна дев'ятиповерхівка - проспект Олександрівський, 69Д. Але це новобудова від забудовника “Авантаж”, аж ніяк не “полька”.

Будинок, у якому живе (жила?) Віра Ізмайлова розшукати у нашому всесвіті нажаль немає можливісті. Сліди Віри ведуть кудись у інший вимір, де ніколи не бачили типових шіснадцятиповерхівок. Ну ви зрозуміли.

зрадойоби/вера_измайлова.txt · Востаннє змінено: 2021/01/15 02:03 повз tak_nas