Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


журавель

Юрій Журавель

Журавель - рівненський співак ротом, лідер гурту “От вінта!”, художник рукою, громадський зрадойобський діяч. Відомий своєю активною антипорошенкіською позицією і, особливо, антипорохоботською діяльністю. Продажний настільки, що має офіційний статус хвойного (термін лише дуже недавно увійшов в ужиток - прим. ред.)


Художник

Справді рукастий художник рукою, карикатурист, але роботи Журавля - саме той випадок, коли порівняння форми і зміста тотожне порівнянню прутня з пальцем.

Вміє намалювати замість тисячі слів, за кожне з яких хочеться навішати ляпасів, і висиратися з цього приводу.

800

До того ж мастак намалювати таке, щоб потім вибачатися до скону.

600

Найвідоміша карикатура, природньо, наведена нижче:

600

Як художник любить критикувати малюнки конкурентів дітей, які ті надсилають на фронт. Журавель птіца гордая вимагає шедеври.

Дослівна цитата:

“Мене дратують хрінові малюночки дітей віком 7-8 класу, зроблені лівою ногою, які, блін, відправляють, … зроблені нашвидкоруч, і вони відправляють їх на фронт. Зробіть шедеври, щоб ці малюнки не тільки нагадували про те, що ззаду десь там хтось там із дітей підтримує, а що це талановиті діти, які малювали не просто там за 5, за 10 хвилин на уроці, їм вчителька сказала, а вони дійсно не пошкодували тиждень, два і відправили на фронт справжні шедеври.”

Очевидно, що пан забагато на себе бере, визначаючи себе суддею над талантом дітей.

Скандальний стрім

Наприкінці 2019-го року, сабж дав інтерв'ю в стрімі для Луганського і Мадзігон, в якому активно гнав на прихильників Петра Порошенка (ПОВНИЙ СТРІМ, ЯКИЙ ВИДАЛИЛИ МАЙЖЕ ОДРАЗУ ПІСЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ):


Зрадойоб-зашкварник

Найепічніший зашквар чудово висвітлює оце його висказування в ФСБуці:

І, ніт, він, звісно, “не малював” Порошенка жодного разу. Ну, майже жодного:

Але, ще трохи згодом, малювальна риторика карикатуриста Журавля докорінно змінюється. Він продовжує так само наполегливо НЕ малювати Порошенка, але тепер вже в іншому ключі:

Ось вам малюнок на честь здобуття Томосу, де Порошенко в одному ряду з видатними постатями минулого.

А ось Журавель, відігравши зі своїм гуртом благодійний концерт, мета якого була зібрати кошти на заставу для генерала Марченка, стоїть поруч із Петром Олексійовичем.

Надалі, під час виборів 2019 року він уже майже відкрито підтримує Порошенка на виборах:

І навіть дарує йому цю картину.

Втім, гнати на порохоботів і всирати всі рейтинги проукраїнським силам не припинив. Одразу після вищезгаданого благодійного концерту, наступного дня на стрімі Луганського і Мадзігон, Журавель доволі відверто висловлюється щодо порохоботів, використовуючи нечленороздільні нецензурні жести - хитрозроблені дулі і середні пальці:

Загалом, як був зрадойобом наш Журавель, так ним і лишився, а порохоботи для нього так і лишиись ворогами, і навіть критика всирання Порошенка нікуди не зникла.


Висновки

Журавель - то є особлива форма життя, яка виглядає ідейною, але двадцять гривень - то є двадцять гривень. Залюбки, з одного боку, підсирає з усіх зусиль, з іншого - цілує і облизує, присягаючись у прихильності та вірності.

журавель.txt · Востаннє змінено: 2021/01/25 22:38 повз megazoid