Become a Patron!

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


вакарчук

Святослав Вакарчук

Славко Вакарчук (тві: Обожеслав, Свалік Вакарчук, Всепросрав Вакарчук) - український співак ротом, багаторазовий нардеп, колишній голова партії Голос. Влізає у всяку революцію, і весь час чомусь вилізає. Більше за все любить давати задню, також дуже любить висувати себе і свою партію у найбільш неспрятливі часи, а потім самоусуватися. Добре співає про любов, Кішку, Тадж-Махал і Сосни.

Без бою не здається, але це не точно.

Має власну Іру Дейнеку, яка сильно лається на всіх, у кого Славко чи його Голос викликають хоча б здоровий скепсис. Іра Дейнека весь час всім незадоволена, але за Славка впрягається не на життя, а на смерть. Звісно ж, в коментах, а як же інакше?


Діяльність

Загальновідомий співак ротом. Немає жодного українця, який би не знав його гурт - Океан Ельзи.

Відомий вчений кандидат фізико-математичних наук. “Вчився” в університеті за спеціальністю “Теоретична фізика”, готував та захистив “дисертацію” в університеті, де його татко був ректором. Весь час навчання та підготовки дисертації перебував на гастролях, стрибаючи по сцені доводив теореми.

Любить проводити веселі конкурси, розігруючи ворожу валюту.

А ще не хоче виконувати свої прямі обов'язки народного депутата України, пропускаючи важливі голосування. Для нього ж важливіше поспівати ротом у Мінську та заробити грошенят на старість, бо ж такі депутати, як сам Славко, про його старість не потурбуються m(

Любить щезати на деякий час, а потім гнівно коментує пройоби влади.

Ніколи такого не було і ось знову

11 червня 2020 року Вакарчук заявив, що складає мандат, бо “він виконав своє завдання:привів нових людей у Раду”. Нічого нового.


вакарчук.txt · Востаннє змінено: 2020/11/12 14:42 (зовнішнє редагування)